ready2run

RAIDLIGHT

RaidLight je špičkou medzi trail-runningovými značkami. Zároveň ako jedna z mála sa špecializuje iba na trail-running a ultra-trail a tým netriešti svoje zdroje vo vývoji a nehľadá kompromisy.

Vo Francúzsku funguje od roku 1999 a medzi terénnymi bežcami a ultra trailistami je dosť známa a obľúbená. Značka sa špecializuje na vysoko funkčné oblečenie a doplnky pre beh v teréne a nezaostáva ani svojou snahou o pohodlnosť nosenia a ultra ľahkú hmotnosť výrobkov.

Zakladateľom značky RaidLight je Benoît Laval, vášnivý a výborný bežec, ktorý sa zúčastnil viac ako 100 ultramaratónskych behov po celom svete a bol súčasťou francúzskeho národného tímu v Trail-runningu. Je nie len dobrým terénnym bežcom, ale jeho povolaním je zároveň aj textilné inžinierstvo. To je tá správna kombinácia k tomu, aby už od začiatku fungovania svojej značky dokázal navrhovať prvotriedne produkty pre trail running či ultra trail a snažil sa tak spĺňať požiadavky tohto špecifického športu a získal si vďaka tomu zákazníkov-bežcov na svoju stranu.

Pre Benoîta Lavala „základom biznisu značky RaidLight je vášeň pre šport“. Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.ready2run.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.