ready2run

ENERVIT

     Spoločnosť Enervit bola založená v roku 1954 doktorom farmácie,  pánom Paolom  Sorbinim v Taliansku. Existuje veľa iných výrobcov potravinových doplnkov pre športovcov, ale len málo z nich sa môže pochváliť svojou dlhoročnou históriou, neustálym výskumom a vývojom, na ktorom sa podieľajú lekári, tréneri, výživoví špecialisti a v neposlednom rade aj vrcholoví športovci.

Presvedčte sa sami, že s programom doplnkov od Enervit sa budete cítiť ako profesionáli.

     Enervit patrí na slovenskom trhu medzi najvýznamnejšie značky športovej výživy. Je to zrejme aj jediná značka na tomto trhu, ktorá sa špecializuje výhradne na potreby vytrvalostných športovcov.


     Dodržiavanie pitného režimu je alfou a omegou každého človeka, no dvojnásobne to platí pre športovcov. Je veľmi dôležité, aby  mysleli na doplňovanie tekutín v priebehu celého dňa, pred, pri aj po tréningu alebo preteku.Veď počas teplých etáp Tour de France spotrebujú jazdci až 3 fľaše tekutín za hodinu.

Bežne človeku na doplnenie tekutín stačí voda, športujúci ľudia by však nemali zabúdať na dopĺňanie minerálnych látok formou iontových nápojov.

Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.ready2run.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.