ready2run

ASICS

ASICS  – je skratkou latinskej vety „Anima Sana In Corpore Sano“, čo v preklade znamená „V zdravom tele zdravý duch“.

     Keď v roku 1949 založil Japonec Kihachiro Onitsuka firmu Onitsuka Tiger, mal určitú víziu: chcel vyrábať športovú obuv, ktorá pomôže športovcom na celom svete, aby zdravým spôsobom dosiahli svoje osobné ciele. Z firmy sa stala spoločnosť ASICS.

     Spoločnosť ASICS už viac ako 60 rokov vyvíja športovú obuv a športové oblečenie, opiera sa inovatívnu činnosť v oblasti výskumu a vývoja, revolučné technológie a úspešnú športovú históriu. Hľadanie nových riešení bolo vždy hnacou silou všetkých ASICS konceptov, vďaka čomu sa športová obuv posunula o ďalší kus dopredu. Základom je vedecký prístup, kedy naši vývojoví pracovníci vo výskumnom centre ASICS v Kote (Japonsko) v každej fáze veľmi úzko spolupracujú so športovcami a športovkyňami na celom svete.

     Vďaka vzájomnej spolupráci s profesionálmi bol vyvinutý celý rad vysoko inovatívnych riešení pre športové produkty. Koncepty a technológie ako tlmiaci systém ASICS-GEL ™, systém IMPACT GUIDANCE SYSTEM (I.G.S.TM), systém SPACE-TRUSSTIC alebo technológia BIOMORPHIC majú zásluhu na tom, že obuv a textilné výrobky ASICS patria dnes k najpohodlnejším a súčasne najefektívnejším na trhu  pre všetkých profesionálov rovnako ako aj pre rekreačných športovcov.
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.ready2run.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.