ready2run

AFTERSHOKZ

Unikátne slúchadlá s kvalitnou zvukovou reprodukciou prináša firma AfterShokz, ktorá  prichádza s úplne revolučným spôsobom počúvania hudby a to nielen pri športových aktivitách. Vďaka technologii Bone Conduction , ktorá prenáša hudbu cez lícne kosti , sedia slúchadlá pohodlne pred uchom, nie vnútri ucha. Zvyšuje sa bezpečnosť pri behu, cyklistike, jazde na korčuliach oproti ostatným bežným slúchadlám. 

Ovládanie hlasitosti sa nachádza na hornej strane reproduktora. Je ľahko prístupné a používanie prístroja je vhodné aj pre menej skúseného používateľa. Ďalšie výhody sú bezdrôtový prenos, vodeodolnosť, funkcia handsfree pre telefonovanie pri športe, až 6 hodinová výdrž, Bluetooth , certifikácia IP55 - ochrana odrazí pot, prach alebo vlhkosť pri tréningu v zlom počasí , 4 modelové rady ( 2 bezdrôtové a 2 drôtové ), viac farebných prevedení , titánový rámček ,  ultraľahké a pohodlné,  práve na vás.
Slúchadlá AfterShokz poskytujú kvalitný zvuk , intimitu počúvania a rozhovoru . Neuzatvárajú zvukovod vonkajším zvukom ( idúceho automobilu, iného športovca, zvukom potrebným pre vašu bezpečnosť ). Chránia sluch pred poškodením a príjemne sa nosia po celý deň.
Táto webová stránka používa cookies
Používaním stránok www.ready2run.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.